O nás

Náš příběh

Jsme bio mlékárna v Novém Kníně ve středních Čechách. Naše cesta započala spojením rodinné mlékárny Bio Vavřinec a Farmy Kosařových s jasným posláním – podpořit výrobu lahodných a zdravých produktů ohleduplných k životnímu prostředí a zachovat tradici poctivého řemesla pro další generace. 

Čerstvě nadojeno je mlékárna se silnou rodinou tradicí a výrobou v srdci středních Čech. Naše cesta započala spojením mlékárny Bio Vavřinec a Farmy Kosařových s jasným posláním – podpořit výrobu lahodných a zdravých produktů ohleduplných k životnímu prostředí a zachovat tradici poctivého řemesla pro další generace.

Naše jogurty, sýry a tvarohy nejenže skvěle chutnají, ale zakládáme si i na udržitelnosti jejich výroby a ekologickém aspektu obalů – proto výrobky Bio Vavřinec ve většině případů balíme do skla nebo papírových obalů s minimálním využitím plastů. Konzervanty, zahušťovadla, barviva, sušené mléko nebo stabilizátory u nás nemají místo. K výrobě používáme pouze kravské mléko z českého BIO chovu, které dodnes zpracováváme tradičními postupy. Prací lidských rukou tak v Novém Kníně vznikají poctivé farmářské a smetanové jogurty, tvarohové pochoutky, smetany, mléčné nápoje, žervé, cottage, tvarohové dezerty a sýry.

Naše certifikáty

Náš tým

Tyto webové stránky používají soubory cookie, aby se vám na nich co nejlépe pracovalo. Zásady ochrany osobních údajů

Přihlásit se

Menu